397809_sPICT.jpg ((376 × 512 piksela, veličina datoteke: 156 KB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
| Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| Opis397809 sPICT.jpg |
English: Thomas Lemar |
| Datum | |
| Izvor | fc-zenit.ru |
| Autor | Вячеслав Евдокимов |
Licencija
| This file was downloaded from the site fc-zenit.ru. The author and owner of the site granted permission to distribute his photos under one of the licences: Ova je datoteka pod licencijom Creative Commons Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima 3.0 (nelokalizirano).
|
Opisi
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
19. srpnja 2016
0,0008 sekunda
800 millimetre
image/jpeg
checksum engleski
ed154446c39df728d64abe8adffb11a139729bd2
data size engleski
159 357 Bajt
512 točka
376 točka
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 19:08, 21. srpnja 2016. | 376 × 512 (156 KB) | Serg Stallone | User created page with UploadWizard |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | Canon |
|---|---|
| Model kamere | Canon EOS-1D X |
| Ekspozicija | 1/1.250 sekunda (0,0008) |
| F broj dijafragme | f/8 |
| ISO vrijednost | 640 |
| Datum i vrijeme slikanja | 18:21, 19. srpnja 2016. |
| Žarišna duljina leće | 800 mm |
| Autor | STF, Âÿ÷åñëàâ Åâäîêèìîâ |
| Ime slike | 19.07.2016. Øâåéöàðèÿ, Ìîíòð¸, ñòàäèîí «Ñòàä äå Øàëëè». «Ãàçïðîì»-òðåíèðîâî÷íûå ñáîðû â Øâåéöàðèè. Òîâàðèùåñêèé ìàò÷ «Ìîíàêî» — «Çåíèò». Íà ñíèìêå â ñèíåé ôîðìå: Àëåêñàíäð Êåðæàêîâ, íàïàäàþùèé ÔÊ «Çåíèò». |
| Nositelj prava | Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Vodoravna razlučivost | 200 dpi |
| Okomita razlučivost | 200 dpi |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop Lightroom 6.5 (Windows) |
| Datum posljednje promjene datoteke | 21:50, 21. srpnja 2016. |
| Program ekspozicije | Prioritet dijafragme |
| Inačica Exifa | 2.3 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 18:21, 19. srpnja 2016. |
| Brzina zatvarača | 10,287712 |
| Otvor | 6 |
| Kompenzacija ekspozicije | 0,66666666666667 |
| Minimalni broj dijafragme | 5 APEX (f/5,66) |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Dio sekunde u kojem je fotografirano | 58 |
| Kolor prostor | sRGB |
| Vodoravna razlučivost žarišne ravnine | 3.545,8276333789 |
| Okomita razlučivost žarišne ravnine | 3.526,5306122449 |
| Jedinica razlučivosti žarišne ravnine | inči |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Automatski |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Jedinstveni identifikator slike | 94473539851E46B898A8293F98281D1A |
| IIM inačica | 3 |
| Prikazani grad | Ìîíòð¸ |
| Prikazana zemlja | Øâåéöàðèÿ |
| Kôd za prikazanu zemlju | SWZ |
| Kratki naslov | Òîâàðèùåñêèé ìàò÷ «Ìîíàêî» — «Çåíèò» |
| Kategorija | Ñïîðò |
| Dopunske kategorije |
|
| Ključne riječi |
|
| Pripisivanje/Pružatelj | Âÿ÷åñëàâ Åâäîêèìîâ / ÔÊ «Çåíèò» |
| Izvor | Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Pisac | Åâãåíèé Àñìîëîâ |
| Naslov | Òîâàðèùåñêèé ìàò÷ «Ìîíàêî» — «Çåíèò» |
| Posebne upute | Êîïèðàéò 1925-2016, Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò». Âñå ïðàâà íà ìåäèà-ìàòåðèàëû - ôîòî-, âèäåî- è àóäèî- ìàòåðèàëû, èíôîãðàôèêó, ïðîäóêòû ãðàôè÷åñêîãî äèçàéíà, èëëþñòðàöèè, ðèñóíêè, êîëëàæè, à òàêæå ëþáàÿ ïðîäóêöèÿ, èçãîòîâëåííàÿ ñ èõ èñïîëüçîâàíèåì âíå çàâèñèìîñòè îò ôîðìû, âèäà, ñïîñîáà è ìåñòà èõ ðàçìåùåíèÿ, îõðàíÿþòñÿ â ñîîòâåòñòâèè ñ çàêîíîäàòåëüñòâîì ÐÔ, â òîì ÷èñëå, îá àâòîðñêîì ïðàâå è ñìåæíûõ ïðàâàõ. ÀÎ «Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Izvorni prijenos kôda lokacije | PZ_007471_evdo_as |
| Žurnost | Normalno (5) |
| Prikazana podlokacija grada | ñòàäèîí «Ñòàä äå Øàëëè» |
| Serijski broj kamere | 053011002792 |
| Korišteni objektiv | EF800mm f/5.6L IS USM |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 22:38, 19. srpnja 2016. |
| Oznaka | Winner alt |
| Ocjena (od 5) | 0 |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | 425FF669BB3E87A45468547328D97DA9 |
| Status autorskog prava | Zaštićeno autorskim pravom |
| Podaci za kontakt | photo@fc-zenit.ru
www.mediastore.fc-zenit.ru; www.fc-zenit.ru FC Zenit, 16 Dobrolubova St., St. Petersburg, 191014, Russia St. Petersburg, , 191014 Russia |
| Prikazana osoba | Товарищеский матч «Монако» — «Зенит» |
