Datoteka:Cervus elaphus Luc Viatour 5.jpg
Vidi sliku u punoj veličini ((2.349 × 2.349 piksela, veličina datoteke: 2,67 MB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| Fotograf | |
| Opis |
Čeština: Jelen lesní |
| Datum | 17. rujna 2011. |
| Izvor | Vlastito djelo postavljača |
| Camera Model | Nikon D3s |
|---|---|
| Lens | Nikon 600mm F4 AF-S VR |
| Focal length | 600mm |
| Lokacija kamere | 50° 07′ 09,1″ S, 5° 12′ 02,73″ I | Ova i druge slike na njihovim lokacijama na: OpenStreetMap |
|---|
|
Ova je slika izabrana za sliku dana na Zajedničkom poslužitelju 6. svibnja 2012. Niže je njen naslov. English: Cervus elaphus. Drugi jezici:
Dansk: Kronhjort (Cervus elaphus). Deutsch: Ein Rothirsch (Cervus elaphus) im Lauf. English: Cervus elaphus. Italiano: Esemplare di cervo nobile (Cervus elaphus). Magyar: Gímszarvas (Cervus elaphus) bika (Belgium, Han-sur-Lesse) Nederlands: Een rennend edelhert (Cervus elaphus) in de buurt van Han-sur-Lesse in de Belgische provincie Namen. Polski: Jeleń szlachetny Türkçe: Kızıl geyik. Македонски: Обичен елен (Cervus elaphus). Русский: Благородный олень (Cervus elaphus). ქართული: კეთილშობილი ირემი. 한국어: 붉은사슴. 日本語: アカシカ (Cervus elaphus) |
Licencija
| This image is the work of Luc Viatour
Please credit it with: Luc Viatour / https://Lucnix.be in the immediate vicinity of the image. A link to my website https://lucnix.be is much appreciated but not mandatory. An email to
Do not copy this image illegally by ignoring the terms of the license below, as it is not in the public domain.
If you would like special permission to use, license, or purchase the image please contact me More free pictures in my personal gallery |
- Slobodno smijete:
- dijeliti – umnožavati, distribuirati i javnosti priopćavati djelo
- remiksirati – prerađivati djelo
- Pod sljedećim uvjetima:
- imenovanje autora – Morate pripisati odgovarajuće autorske zasluge, dati poveznicu na licenciju, te naznačiti jesu li načinjene promjene autorskog djela. Prethodno navedeno možete učiniti na svaki razuman način, ali ne na način koji bi sugerirao da Vi ili Vaše korištenje licencorova djela ima izravno licencorovo odobrenje.
- dijeli pod istim uvjetima – Ako ovo djelo izmijenite, preoblikujete ili stvarate na temelju tog materijala, svoje doprinose morate distribuirati pod istom ili odgovarajućom licencijom kao original.
Opisi
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
Određene vrijednosti bez stavke na projektu Wikipodatci
17. rujna 2011
Nikon D3S engleski
50°7'9.102"N, 5°12'2.729"E
image/jpeg
checksum engleski
771a774e5afe6a797f3d285f10b1735335c2273b
data size engleski
2 797 958 Bajt
2349 točka
2349 točka
0,0015625 sekunda
600 millimetre
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 07:32, 19. rujna 2011. | 2.349 × 2.349 (2,67 MB) | Lviatour |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | NIKON CORPORATION |
|---|---|
| Model kamere | NIKON D3S |
| Nositelj prava | WWW.LUCNIX.BE |
| Ekspozicija | 1/640 sekunda (0,0015625) |
| F broj dijafragme | f/4 |
| ISO vrijednost | 450 |
| Datum i vrijeme slikanja | 09:24, 17. rujna 2011. |
| Žarišna duljina leće | 600 mm |
| Visina | 160 metara nadmorske visine |
| Vodoravna razlučivost | 300 dpi |
| Okomita razlučivost | 300 dpi |
| Korišteni softver | Bibble Pro 5 5.2.2 |
| Datum posljednje promjene datoteke | 17:17, 17. rujna 2011. |
| Program ekspozicije | Prioritet dijafragme |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 09:24, 17. rujna 2011. |
| Kompenzacija ekspozicije | 0 |
| Minimalni broj dijafragme | 4 APEX (f/4) |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Izvor svjetlosti | Nepoznato |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice |
| Dio sekunde u kojem je slikano | 840 |
| Dio sekunde u kojem je fotografirano | 060 |
| Dio sekunde u kojem je digitalizirano | 060 |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Automatski |
| Ekvivalent žarišne daljine za 35 mm film | 600 mm |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Kontrast | Normalno |
| Zasićenje | Normalno |
| Oštrina | Tvrdo |
| Raspon udaljenosti subjekata | Nepoznato |
| Sjeverna ili južna širina | Sjever |
| Istočna ili zapadna dužina | Istok |
| Korišteni sateliti | 07 |
| GPS datum | 17. rujna 2011. |

