Datoteka:ESC2013 - Denmark 03.jpg
Izvor: Hrvatska internetska enciklopedija
Skoči na:orijentacija, traži
Veličina ovog prikaza: 600 × 600 piksela. Ostale razlučivosti: 240 × 240 piksela | 480 × 480 piksela | 768 × 768 piksela | 1.024 × 1.024 piksela | 2.396 × 2.396 piksela.
Vidi sliku u punoj veličini ((2.396 × 2.396 piksela, veličina datoteke: 3,03 MB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| OpisESC2013 - Denmark 03.jpg |
Hrvatski: Emmelie de Forest representing Danska with the song Only Teardrops during the first dress rehearsal of the first semi final of the Pjesma Eurovizije 2013..
(Help translate this text) |
| Datum | |
| Izvor | Vlastito djelo postavljača |
| Autor | Albin Olsson |
Licencija
Ja, nositelj autorskog prava za ovo djelo, ovime ga objavljujem pod sljedećom licencijom:
Ova je datoteka pod licencijom Creative Commons Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima 3.0 (nelokalizirano).
- Slobodno smijete:
- dijeliti – umnožavati, distribuirati i javnosti priopćavati djelo
- remiksirati – prerađivati djelo
- Pod sljedećim uvjetima:
- imenovanje autora – Morate pripisati odgovarajuće autorske zasluge, dati poveznicu na licenciju, te naznačiti jesu li načinjene promjene autorskog djela. Prethodno navedeno možete učiniti na svaki razuman način, ali ne na način koji bi sugerirao da Vi ili Vaše korištenje licencorova djela ima izravno licencorovo odobrenje.
- dijeli pod istim uvjetima – Ako ovo djelo izmijenite, preoblikujete ili stvarate na temelju tog materijala, svoje doprinose morate distribuirati pod istom ili odgovarajućom licencijom kao original.
Opisi
Dodajte kratko objašnjenje što predstavlja ova datoteka
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
Određene vrijednosti bez stavke na projektu Wikipodatci
Nikon D600 engleski
13. svibnja 2013
image/jpeg
1600
0,0025 sekunda
2,8
200 millimetre
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 19:38, 14. svibnja 2013. | 2.396 × 2.396 (3,03 MB) | Abbedabb | User created page with UploadWizard |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | NIKON CORPORATION |
|---|---|
| Model kamere | NIKON D600 |
| Autor | Albin Olsson |
| Ekspozicija | 1/400 sekunda (0,0025) |
| F broj dijafragme | f/2,8 |
| ISO vrijednost | 1.600 |
| Datum i vrijeme slikanja | 17:36, 13. svibnja 2013. |
| Žarišna duljina leće | 200 mm |
| Nositelj prava | |
| Širina | 6.016 px |
| Visina | 4.016 px |
| Dubina boje |
|
| Kolor model | RGB |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Broj kolor komponenata | 3 |
| Vodoravna razlučivost | 300 dpi |
| Okomita razlučivost | 300 dpi |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop CS5 Windows |
| Datum posljednje promjene datoteke | 21:29, 14. svibnja 2013. |
| Razmještaj komponenata Y i C | Susmještene |
| Program ekspozicije | Nepoznato |
| Inačica Exifa | 2.3 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 17:36, 13. svibnja 2013. |
| Značenje pojedinih komponenti |
|
| Dubina boje poslije sažimanja | 4 |
| Brzina zatvarača | 8,643856 |
| Otvor | 2,970854 |
| Kompenzacija ekspozicije | 0 |
| Minimalni broj dijafragme | 3 APEX (f/2,83) |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Izvor svjetlosti | Nepoznato |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Dio sekunde u kojem je slikano | 10 |
| Dio sekunde u kojem je fotografirano | 10 |
| Dio sekunde u kojem je digitalizirano | 10 |
| Podržana inačica Flashpixa | 1 |
| Kolor prostor | sRGB |
| Tip senzora | Jednokristalni matrični senzor |
| Izvorna datoteka | Digitalni fotoaparat |
| Tip scene | Izravno fotografirana slika |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Automatski |
| Razmjer digitalnog zooma | 1 |
| Ekvivalent žarišne daljine za 35 mm film | 200 mm |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Kontrola osvijetljenosti | Veliko povećanje |
| Kontrast | Normalno |
| Zasićenje | Normalno |
| Oštrina | Normalno |
| Raspon udaljenosti subjekata | Nepoznato |
| Verzija bloka GPS-informacije | 2.3.0.0 |
| Korišteni objektiv | 70.0-200.0 mm f/2.8 |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 23:29, 14. svibnja 2013. |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | D8566D47D27030EA6F54220D98253C7A |
| IIM inačica | 24.983 |