Datoteka:Georgia Aquarium - Cuttlefish Jan 2006.jpg
Vidi sliku u punoj veličini ((2.090 × 1.367 piksela, veličina datoteke: 818 KB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| OpisGeorgia Aquarium - Cuttlefish Jan 2006.jpg |
English: Two cuttlefish interacting (cuddling) at the Georgia Aquarium, Atlanta, US. |
| Datum | |
| Izvor | Taken by myself with a Canon 5D and 24-105mm f/4L IS lens at ISO1600. |
| Autor | Diliff |
| Dopuštenje (Naknadna uporaba ove datoteke) |
Summary:In using this image or any subsequent derivatives of it, you are required to release the image under the same license. As such, any reproduction of this image, in any medium, must appear with a copy of, or full URL of the license.Attribution of this image to the author (DAVID ILIFF) is also required, preferably in a prominent location near the image.No other conditions may be added to, or removed from this license without the permission of the author and copyright holder.Suggested attribution: "Photo by DAVID ILIFF. License: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/"Please review the full license requirements carefully before using this image. If you would like to clarify the terms of the license or negotiate less restrictive commercial licensing outside of the bounds of GFDL/CC-BY-SA, please contact me by email, or if you don't have a Wikipedia account you can either leave a message on my talk page with your contact details and your request, or you can contact me on Facebook. Please also send a 'friend request' to ensure that I am aware of your message. |
Licencija
| Dozvoljava se umnožavanje, dijeljenje i/ili mijenjanje ovog dokumenta pod uvjetima GNU-ove licence za slobodnu dokumentaciju, inačica 1.2 ili kasnija ako ju je objavio Free Software Foundation; bez nepromjenjivih ili obveznih dijelova i bez teksta na naslovnoj i/ili posljednjoj stranici. Kopija licencije je uključena u odjeljak naslovljen GNU-ove licence za slobodnu dokumentaciju.http://www.gnu.org/copyleft/fdl.htmlGFDLGNU Free Documentation Licensetruetrue |
| Ova je datoteka pod licencijom Creative Commons Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima 3.0 (nelokalizirano). | ||
| ||
| Ova oznaka za licenciranje dodana je datoteci kao dio GFDL ažuriranja licnciranja.http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/CC BY-SA 3.0Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0truetrue |
- Slobodno smijete:
- dijeliti – umnožavati, distribuirati i javnosti priopćavati djelo
- remiksirati – prerađivati djelo
- Pod sljedećim uvjetima:
- imenovanje autora – Morate pripisati odgovarajuće autorske zasluge, dati poveznicu na licenciju, te naznačiti jesu li načinjene promjene autorskog djela. Prethodno navedeno možete učiniti na svaki razuman način, ali ne na način koji bi sugerirao da Vi ili Vaše korištenje licencorova djela ima izravno licencorovo odobrenje.
|
| This English Wikipedia featured picture is fairly large and has an aspect ratio of approximately 8:5 or 16:9, making it suitable as a widescreen computer wallpaper.
See the gallery of such images, or the gallery of non-widescreen images. |
Opisi
Canon EOS 5D engleski
siječanj 2006
1600
0,02 sekunda
47 millimetre
image/jpeg
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 05:14, 25. siječnja 2006. | 2.090 × 1.367 (818 KB) | Diliff | Two cuttlefish interacting at the Georgia Aquarium. Taken by myself with a Canon 5D and 24-105mm f/4L IS lens at ISO1600. |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | Canon |
|---|---|
| Model kamere | Canon EOS 5D |
| Ekspozicija | 1/50 sekunda (0,02) |
| F broj dijafragme | f/4 |
| ISO vrijednost | 1.600 |
| Datum i vrijeme slikanja | 02:33, 25. siječnja 2006. |
| Žarišna duljina leće | 47 mm |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Vodoravna razlučivost | 240 dpi |
| Okomita razlučivost | 240 dpi |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop CS2 Windows |
| Datum posljednje promjene datoteke | 00:01, 25. siječnja 2006. |
| Program ekspozicije | Normalni program |
| Brzina zatvarača | 5,643856 |
| Otvor | 4 |
| Kompenzacija ekspozicije | −0,67 |
| Minimalni broj dijafragme | 4 APEX (f/4) |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Kolor prostor | sRGB |
| Inačica Exifa | 2.21 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 21:33, 24. siječnja 2006. |
| Režim mjerača vremena | Nepoznato |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Automatski |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Vodoravna razlučivost žarišne ravnine | 3.086,925795053 |
| Okomita razlučivost žarišne ravnine | 3.091,2951167728 |
| Jedinica razlučivosti žarišne ravnine | inči |
| Važeća širina slike | 2.090 px |
| Važeća visina slike | 1.367 px |
| Serijski broj kamere | 330100371 |
| Korišteni objektiv | 24.0-105.0 mm |
| Ocjena (od 5) | 0 |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 19:01, 24. siječnja 2006. |
| IIM inačica | 2 |
