Datoteka:Panorama di trento.jpg
Izvor: Hrvatska internetska enciklopedija
Skoči na:orijentacija, traži
Veličina ovog prikaza: 800 × 299 piksela. Ostale razlučivosti: 320 × 119 piksela | 640 × 239 piksela | 1.024 × 382 piksela | 1.280 × 478 piksela | 2.813 × 1.050 piksela.
Vidi sliku u punoj veličini ((2.813 × 1.050 piksela, veličina datoteke: 2 MB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| OpisPanorama di trento.jpg |
Italiano: Panorama della città di Trento |
| Datum | |
| Izvor | Vlastito djelo postavljača |
| Autor | Franco Visintainer |
Licencija
| This item is available under multiple licenses. When using it, you can choose which of the following licenses to use. Please make sure you respect the license terms of the license you choose, including any requirements and restrictions (such as attribution requirements and restrictions on commercial use). |
Ja, nositelj autorskog prava za ovo djelo, ovime ga objavljujem pod sljedećim licencijama:
Ova je datoteka pod licencijom Creative Commons Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima 3.0 (nelokalizirano).
- Slobodno smijete:
- dijeliti – umnožavati, distribuirati i javnosti priopćavati djelo
- remiksirati – prerađivati djelo
- Pod sljedećim uvjetima:
- imenovanje autora – Morate pripisati odgovarajuće autorske zasluge, dati poveznicu na licenciju, te naznačiti jesu li načinjene promjene autorskog djela. Prethodno navedeno možete učiniti na svaki razuman način, ali ne na način koji bi sugerirao da Vi ili Vaše korištenje licencorova djela ima izravno licencorovo odobrenje.
- dijeli pod istim uvjetima – Ako ovo djelo izmijenite, preoblikujete ili stvarate na temelju tog materijala, svoje doprinose morate distribuirati pod istom ili odgovarajućom licencijom kao original.
| Dozvoljava se umnožavanje, dijeljenje i/ili mijenjanje ovog dokumenta pod uvjetima GNU-ove licence za slobodnu dokumentaciju, inačica 1.2 ili kasnija ako ju je objavio Free Software Foundation; bez nepromjenjivih ili obveznih dijelova i bez teksta na naslovnoj i/ili posljednjoj stranici. Kopija licencije je uključena u odjeljak naslovljen GNU-ove licence za slobodnu dokumentaciju.http://www.gnu.org/copyleft/fdl.htmlGFDLGNU Free Documentation Licensetruetrue |
Možete odabrati licenciju prema vašem izboru.
This file is published under the following Creative Commons license:
Attribution NonCommercial Nonderivative 3.0 Please check that the license given above is compliant with the Commons licensing policy. Most importantly, derivative work and commercial use must be allowed. If they are not, it must also be licensed under a compatible license. |
| Annotations InfoField | This image is annotated: View the annotations at Commons |
242
75
646
206
2813
1050
Monte Calisio
Opisi
Dodajte kratko objašnjenje što predstavlja ova datoteka
Nikon D700 engleski
11. studenoga 2010
image/jpeg
0,003125 sekunda
34 millimetre
data size engleski
2 097 899 Bajt
1050 točka
2813 točka
checksum engleski
13e0db5ea7e1b79327e79ed908d6f864a58ab5af
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 19:50, 11. studenoga 2010. | 2.813 × 1.050 (2 MB) | Visifra | Panorama di Trento |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | NIKON CORPORATION |
|---|---|
| Model kamere | NIKON D700 |
| Autor | FRANCO VISINTAINER |
| Nositelj prava |
|
| Ekspozicija | 1/320 sekunda (0,003125) |
| F broj dijafragme | f/9 |
| ISO vrijednost | 200 |
| Datum i vrijeme slikanja | 14:47, 11. studenoga 2010. |
| Žarišna duljina leće | 34 mm |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Vodoravna razlučivost | 240 dpi |
| Okomita razlučivost | 240 dpi |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop CS4 Windows |
| Datum posljednje promjene datoteke | 20:48, 11. studenoga 2010. |
| Program ekspozicije | Normalni program |
| Inačica Exifa | 2.21 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 14:47, 11. studenoga 2010. |
| Brzina zatvarača | 8,321928 |
| Otvor | 6,33985 |
| Kompenzacija ekspozicije | −1 |
| Minimalni broj dijafragme | 3 APEX (f/2,83) |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Izvor svjetlosti | Nepoznato |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice |
| Dio sekunde u kojem je slikano | 91 |
| Dio sekunde u kojem je fotografirano | 91 |
| Dio sekunde u kojem je digitalizirano | 91 |
| Kolor prostor | Nekalibrirano |
| Tip senzora | Jednokristalni matrični senzor |
| Izvorna datoteka | Digitalni fotoaparat |
| Tip scene | Izravno fotografirana slika |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Automatski |
| Razmjer digitalnog zooma | 1 |
| Ekvivalent žarišne daljine za 35 mm film | 34 mm |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Kontrola osvijetljenosti | Nema |
| Kontrast | Normalno |
| Zasićenje | Normalno |
| Oštrina | Normalno |
| Raspon udaljenosti subjekata | Nepoznato |
| Važeća širina slike | 2.813 px |
| Važeća visina slike | 1.050 px |
| Serijski broj kamere | 2299632 |
| Korišteni objektiv | 24.0-70.0 mm f/2.8 |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 21:48, 11. studenoga 2010. |
| Ocjena (od 5) | 0 |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | xmp.did:9555C4CEBDEDDF1190FBF330CA038F6A |
