Sol211.jpg ((800 × 533 piksela, veličina datoteke: 117 KB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| OpisSol211.jpg |
Polski: 18 Hybrid Allison |
||
| Datum | |||
| Izvor | Vlastito djelo postavljača | ||
| Autor | I.Blu | ||
| Dopuštenje (Naknadna uporaba ove datoteke) |
|
Licencija
| Ova datoteka je dostupna pod Creative Commons CC0 univerzalnim odricanjem u javno vlasništvo. | |
| Osoba koja je sudjelovala u radu na ovom dokumentu posvetila je rad javnom vlasništvu odricanjem od svih njenih prava na taj rad širom svijeta po zakonom o autorskim pravima i sve povezana zakonska prava koja bi imao/imala, u mjeri dopuštenoj zakonom. Možete kopirati, mijenjati, distribuirati i prilagođavati rad, čak i u komercijalne svrhe, bez traženja dopuštenja.
http://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.enCC0Creative Commons Zero, Public Domain Dedicationfalsefalse |
Opisi
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
Solaris Urbino 18 Hybrid engleski
25. srpnja 2012
1,6 sekunda
32 millimetre
image/jpeg
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 13:51, 24. siječnja 2013. | 800 × 533 (117 KB) | I.Blu | User created page with UploadWizard |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | Canon |
|---|---|
| Model kamere | Canon EOS 5D Mark II |
| Autor | Marcin Gorgolewski |
| Nositelj prava |
|
| Ekspozicija | 8/5 sekunda (1,6) |
| F broj dijafragme | f/4 |
| ISO vrijednost | 100 |
| Datum i vrijeme slikanja | 21:58, 25. srpnja 2012. |
| Žarišna duljina leće | 32 mm |
| Širina | 4.096 px |
| Visina | 2.731 px |
| Način sažimanja | Nesažeto |
| Kolor model | Separirano (vjerojatno CMYK) |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Broj kolor komponenata | 4 |
| Vodoravna razlučivost | 300 dpi |
| Okomita razlučivost | 300 dpi |
| Princip rasporeda podataka | zrnasto oblikovanje |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop CS4 Windows |
| Datum posljednje promjene datoteke | 12:26, 29. kolovoza 2012. |
| Program ekspozicije | Prioritet dijafragme |
| Inačica Exifa | 2.21 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 21:58, 25. srpnja 2012. |
| Brzina zatvarača | −0,678072 |
| Otvor | 4 |
| Kompenzacija ekspozicije | 0,33333333333333 |
| Minimalni broj dijafragme | 4 APEX (f/4) |
| Udaljenost do objekta | 3,39 metara |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Dio sekunde u kojem je slikano | 94 |
| Dio sekunde u kojem je fotografirano | 94 |
| Dio sekunde u kojem je digitalizirano | 94 |
| Kolor prostor | sRGB |
| Vodoravna razlučivost žarišne ravnine | 2.646,3331048663 |
| Okomita razlučivost žarišne ravnine | 2.686,8475991649 |
| Jedinica razlučivosti žarišne ravnine | inči |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Automatski |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Važeća širina slike | 4.096 px |
| Važeća visina slike | 2.731 px |
| Serijski broj kamere | 230109923 |
| Korišteni objektiv | EF24-105mm f/4L IS USM |
| Vlasnik kamere | Marcin Gorgolewski |
| Dubina boje |
|
| Ocjena (od 5) | 0 |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 14:26, 29. kolovoza 2012. |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | xmp.did:C0DEC1E104D7E1118086FAD33BEF2A4A |
| IIM inačica | 31.940 |
