Datoteka:State Library named after Lenin (left wing of the building).jpg
Izvor: Hrvatska internetska enciklopedija
Skoči na:orijentacija, traži
Veličina ovog prikaza: 800 × 533 piksela. Ostale razlučivosti: 320 × 213 piksela | 640 × 427 piksela | 1.024 × 683 piksela | 1.200 × 800 piksela.
Vidi sliku u punoj veličini ((1.200 × 800 piksela, veličina datoteke: 1.013 KB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| OpisState Library named after Lenin (left wing of the building).jpg |
Русский: Главное здание Российской государственной библиотеки в Москве (1928—1958, арх. В. Г. Гельфрейх, В. А. Щуко и др.); на переднем плане — памятник Ф. М. Достоевскому (1997, скульп. А. И. Рукавишников, арх. М. М. Посохин).
|
||||
| Datum | |||||
| Izvor | Vlastito djelo postavljača | ||||
| Autor | Vladimir Tokarev |
| Lokacija kamere | 55° 45′ 12,03″ S, 37° 36′ 44,21″ I | Ova i druge slike na njihovim lokacijama na: OpenStreetMap |
|---|
Licencija
Ja, nositelj autorskog prava za ovo djelo, ovime ga objavljujem pod sljedećom licencijom:
Ova je datoteka pod licencijom Creative Commons Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima 3.0 (nelokalizirano).
- Slobodno smijete:
- dijeliti – umnožavati, distribuirati i javnosti priopćavati djelo
- remiksirati – prerađivati djelo
- Pod sljedećim uvjetima:
- imenovanje autora – Morate pripisati odgovarajuće autorske zasluge, dati poveznicu na licenciju, te naznačiti jesu li načinjene promjene autorskog djela. Prethodno navedeno možete učiniti na svaki razuman način, ali ne na način koji bi sugerirao da Vi ili Vaše korištenje licencorova djela ima izravno licencorovo odobrenje.
- dijeli pod istim uvjetima – Ako ovo djelo izmijenite, preoblikujete ili stvarate na temelju tog materijala, svoje doprinose morate distribuirati pod istom ili odgovarajućom licencijom kao original.
Opisi
Dodajte kratko objašnjenje što predstavlja ova datoteka
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
Određene vrijednosti bez stavke na projektu Wikipodatci
55°45'12.031"N, 37°36'44.212"E
13. travnja 2013
0,01 sekunda
6,3
28 millimetre
image/jpeg
data size engleski
1 037 387 Bajt
800 točka
1200 točka
checksum engleski
ac79cc37d9758df61eabe0389be0a0f6db37d169
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 11:12, 29. rujna 2013. | 1.200 × 800 (1.013 KB) | Tokavova | User created page with UploadWizard |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | SONY |
|---|---|
| Model kamere | SLT-A77V |
| Autor | Vladimir Tokarev |
| Ekspozicija | 1/100 sekunda (0,01) |
| F broj dijafragme | f/6,3 |
| ISO vrijednost | 200 |
| Datum i vrijeme slikanja | 08:14, 13. travnja 2013. |
| Žarišna duljina leće | 28 mm |
| Širina | 6.000 px |
| Visina | 4.000 px |
| Dubina boje |
|
| Kolor model | RGB |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Broj kolor komponenata | 3 |
| Vodoravna razlučivost | 72 dpc |
| Okomita razlučivost | 72 dpc |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop Lightroom 4.3 (Windows) |
| Datum posljednje promjene datoteke | 22:02, 29. rujna 2013. |
| Program ekspozicije | Prioritet dijafragme |
| Inačica Exifa | 2.3 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 08:14, 13. travnja 2013. |
| Brzina zatvarača | 6,643856 |
| Otvor | 5,310704 |
| Osvijetljenost | 7,55625 |
| Kompenzacija ekspozicije | 0,7 |
| Minimalni broj dijafragme | 2,96875 APEX (f/2,8) |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Izvor svjetlosti | Dnevna svjetlost |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Kolor prostor | sRGB |
| Vodoravna razlučivost žarišne ravnine | 255,31915283203 |
| Okomita razlučivost žarišne ravnine | 255,31915283203 |
| Jedinica razlučivosti žarišne ravnine | 4 |
| Izvorna datoteka | Digitalni fotoaparat |
| Tip scene | Izravno fotografirana slika |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Ručno |
| Ekvivalent žarišne daljine za 35 mm film | 42 mm |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Kontrast | Jako |
| Zasićenje | Visoka saturacija |
| Oštrina | Tvrdo |
| Korišteni objektiv | 28mm F2.8 |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 09:08, 30. rujna 2013. |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | AC041126C6DFE995EB3459218C995DA8 |
| Podaci za kontakt | tokavova@gmail.com
vk.com/tokavova
|
| IIM inačica | 4 |
