Datoteka:Téviec Crane Profil Droit II.jpg
Vidi sliku u punoj veličini ((2.964 × 2.852 piksela, veličina datoteke: 4,84 MB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
| Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
|
Burial of Teviec, female, skull | |||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||
| Annotations InfoField | This image is annotated: View the annotations at Commons |
Opisi
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
Određene vrijednosti bez stavke na projektu Wikipodatci
21. travnja 2010
43°35'38.02980593962"N, 1°26'57.22698211670"E
0,5 sekunda
18
70 millimetre
image/jpeg
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 16:44, 24. travnja 2010. | 2.964 × 2.852 (4,84 MB) | Archaeodontosaurus | {{Information |Description={{en|1=Teviec Human Skull - Mesolithic (-6740 and -5680) - Teviec (or THEVIEC) Morbihan France. Museum of Toulouse.}} {{fr|1=Crâne de l’homme de Téviec - [[:fr:Mésolithique|Mé |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Ime slike |
|
|---|---|
| Proizvođač kamere | SONY |
| Model kamere | DSLR-A350 |
| Ekspozicija | 1/2 sekunda (0,5) |
| F broj dijafragme | f/18 |
| ISO vrijednost | 100 |
| Datum i vrijeme slikanja | 13:55, 21. travnja 2010. |
| Žarišna duljina leće | 70 mm |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Vodoravna razlučivost | 240 dpi |
| Okomita razlučivost | 240 dpi |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop CS4 Windows |
| Datum posljednje promjene datoteke | 16:44, 24. travnja 2010. |
| Program ekspozicije | Ručno |
| Inačica Exifa | 2.21 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 13:55, 21. travnja 2010. |
| Brzina zatvarača | 1 |
| Otvor | 8,33985 |
| Osvijetljenost | 3,5 |
| Kompenzacija ekspozicije | 0 |
| Minimalni broj dijafragme | 3 APEX (f/2,83) |
| Režim mjerača vremena | Prosjek s težištem na sredini |
| Izvor svjetlosti | Fluorescentna svjetlost (N 4600 – 5400K) |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Kolor prostor | Nekalibrirano |
| Izvorna datoteka | Digitalni fotoaparat |
| Tip scene | Izravno fotografirana slika |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Ručno |
| Balans bijele | Ručno |
| Ekvivalent žarišne daljine za 35 mm film | 105 mm |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Kontrast | Normalno |
| Zasićenje | Normalno |
| Oštrina | Normalno |
| Važeća širina slike | 2.964 px |
| Važeća visina slike | 2.852 px |
| Korišteni objektiv | 28-80mm F3.5-5.6 |
| Ocjena (od 5) | 0 |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 18:44, 24. travnja 2010. |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | xmp.did:07213EE85C4DDF11BB1AFC9D030A0A03 |
| IIM inačica | 101 |

