Vidi sliku u punoj veličini ((475 × 1.048 piksela, veličina datoteke: 312 KB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| OpisZen-Ore (4).jpg |
English: 05.02.2016. Ïîðòóãàëèÿ, Àëãàðâè. Ìåæñåçîííûé òóðíèð «Atlantic Cup», ãðóïïà B, «Íîðð÷åïèíã» — «Çåíèò». Íà ñíèìêå â ñèíåé ôîðìå: Þðèé Æèðêîâ, çàùèòíèê ÔÊ «Çåíèò». |
| Datum | |
| Izvor | fc-zenit.ru |
| Autor | Вячеслав Евдокимов |
Licencija
| This file was downloaded from the site fc-zenit.ru. The author and owner of the site granted permission to distribute his photos under one of the licences: Ova je datoteka pod licencijom Creative Commons Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima 3.0 (nelokalizirano).
|
2016|month=February|day=14}}
Opisi
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
5. veljače 2016
0,002 sekunda
5,6
800 millimetre
6400
image/jpeg
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 13:39, 14. veljače 2016. | 475 × 1.048 (312 KB) | Serg Stallone | User created page with UploadWizard |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | Canon |
|---|---|
| Model kamere | Canon EOS-1D X |
| Ekspozicija | 1/500 sekunda (0,002) |
| F broj dijafragme | f/5,6 |
| ISO vrijednost | 6.400 |
| Datum i vrijeme slikanja | 00:17, 5. veljače 2016. |
| Žarišna duljina leće | 800 mm |
| Autor | STF, Âÿ÷åñëàâ Åâäîêèìîâ |
| Ime slike | 05.02.2016. Ïîðòóãàëèÿ, Àëãàðâè. Ìåæñåçîííûé òóðíèð «Atlantic Cup», ãðóïïà B, «Íîðð÷åïèíã» — «Çåíèò». Íà ñíèìêå â ñèíåé ôîðìå: Þðèé Æèðêîâ, çàùèòíèê ÔÊ «Çåíèò». |
| Nositelj prava | ÔÊ «Çåíèò» |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Vodoravna razlučivost | 300 dpi |
| Okomita razlučivost | 300 dpi |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop Lightroom 5.7 (Windows) |
| Datum posljednje promjene datoteke | 16:32, 14. veljače 2016. |
| Program ekspozicije | Ručno |
| Inačica Exifa | 2.3 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 00:17, 5. veljače 2016. |
| Brzina zatvarača | 8,965784 |
| Otvor | 4,970854 |
| Kompenzacija ekspozicije | 0 |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Kolor prostor | sRGB |
| Vodoravna razlučivost žarišne ravnine | 3.545,8276333789 |
| Okomita razlučivost žarišne ravnine | 3.526,5306122449 |
| Jedinica razlučivosti žarišne ravnine | inči |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Ručno |
| Balans bijele | Automatski |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Jedinstveni identifikator slike | 486D2A6A72BF4FF8AB1E4906511D8A1A |
| IIM inačica | 3 |
| Prikazani grad | Àëãàðâè |
| Prikazana zemlja | Ïîðòóãàëèÿ |
| Kôd za prikazanu zemlju | PRT |
| Kategorija | Ñïîðò |
| Dopunske kategorije |
|
| Ključne riječi |
|
| Pripisivanje/Pružatelj | Âÿ÷åñëàâ Åâäîêèìîâ / ÔÊ «Çåíèò» |
| Izvor | Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Pisac | Åâãåíèé Àñìîëîâ |
| Naslov | «Atlantic Cup», ãðóïïà B, «Íîðð÷åïèíã» — «Çåíèò» |
| Posebne upute | Êîïèðàéò 1925-2016, Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò». Âñå ïðàâà íà èëëþñòðàöèè, âêëþ÷àÿ ôîòîãðàôèè, ðàçìåùåííûå íà ñàéòå fc-zenit.ru è mediastore.fc-zenit.ru, îõðàíÿþòñÿ â ñîîòâåòñòâèè ñ çàêîíîäàòåëüñòâîì ÐÔ, â òîì ÷èñëå, îá àâòîðñêîì ïðàâå è ñìåæíûõ ïðàâàõ. ÇÀÎ «Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Izvorni prijenos kôda lokacije | PZ_006623_evdo_as |
| Žurnost | Normalno (5) |
| Prikazana podlokacija grada | ñòàäèîí «Àëãàðâè» |
| Podržana inačica Flashpixa | 1 |
| Razmještaj komponenata Y i C | Susmještene |
| Serijski broj kamere | 043011002205 |
| Korišteni objektiv | EF400mm f/2.8L IS USM +2x III |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 12:23, 5. veljače 2016. |
| Oznaka | Winner alt |
| Ocjena (od 5) | 0 |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | adobe:docid:photoshop:41ec22b6-cbb1-11e5-bade-933083f977a1 |
| Status autorskog prava | Zaštićeno autorskim pravom |
| Podaci za kontakt | photo@fc-zenit.ru
www.mediastore.fc-zenit.ru; www.fc-zenit.ru FC Zenit, 16 Dobrolubova St., St. Petersburg, 191014, Russia St. Petersburg, , 191014 Russia |