Vidi sliku u punoj veličini ((365 × 680 piksela, veličina datoteke: 226 KB, <a href="/index.php/MIME" title="MIME">MIME</a> tip: image/jpeg))
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
|
Ova je datoteka sa stranica Zajedničkog poslužitelja Zaklade Wikimedije i smiju je rabiti drugi projekti. Opis s njezine stranice s opisom datoteke prikazan je ispod. |
Sažetak
| OpisZenit-PSV (1).jpg |
English: Andrés Guardado |
||
| Datum | |||
| Izvor | fc-zenit.ru | ||
| Autor | Вячеслав Евдокимов | ||
| Dopuštenje (Naknadna uporaba ove datoteke) |
|
Licencija
- Slobodno smijete:
- dijeliti – umnožavati, distribuirati i javnosti priopćavati djelo
- remiksirati – prerađivati djelo
- Pod sljedećim uvjetima:
- imenovanje autora – Morate pripisati odgovarajuće autorske zasluge, dati poveznicu na licenciju, te naznačiti jesu li načinjene promjene autorskog djela. Prethodno navedeno možete učiniti na svaki razuman način, ali ne na način koji bi sugerirao da Vi ili Vaše korištenje licencorova djela ima izravno licencorovo odobrenje.
- dijeli pod istim uvjetima – Ako ovo djelo izmijenite, preoblikujete ili stvarate na temelju tog materijala, svoje doprinose morate distribuirati pod istom ili odgovarajućom licencijom kao original.
Opisi
Predmeti prikazani u ovoj datoteci
motiv
26. veljače 2015
0,001 sekunda
5,6
205 millimetre
4000
Povijest datoteke
Kliknite na datum/vrijeme kako biste vidjeli datoteku kakva je tada bila.
| Datum/Vrijeme | Minijatura | Dimenzije | Suradnik | Komentar | |
|---|---|---|---|---|---|
| sadašnja | 22:29, 27. veljače 2015. | 365 × 680 (226 KB) | Serg Stallone | User created page with UploadWizard |
Poveznice
Na ovu sliku vode poveznice sa sljedećih stranica:
Metapodatci
Ova datoteka sadržava dodatne podatke koje je vjerojatno dodala digitalna kamera ili skener u procesu snimanja odnosno digitalizacije. Ako je datoteka mijenjana, podatci možda nisu u skladu sa stvarnim stanjem.
| Proizvođač kamere | Canon |
|---|---|
| Model kamere | Canon EOS-1D X |
| Ekspozicija | 1/1.000 sekunda (0,001) |
| F broj dijafragme | f/5,6 |
| ISO vrijednost | 4.000 |
| Datum i vrijeme slikanja | 21:23, 26. veljače 2015. |
| Žarišna duljina leće | 205 mm |
| Autor | STF, Âÿ÷åñëàâ Åâäîêèìîâ |
| Ime slike | 26.02.2015. Ðîññèÿ, Ñàíêò-Ïåòåðáóðã, ñòàäèîí «Ïåòðîâñêèé». Ëèãà Åâðîïû ÓÅÔÀ, 1/16 ôèíàëà, «Çåíèò» — ÏÑÂ. Íà ñíèìêå â ñèíåé ôîðìå: Äàííè, ïîëóçàùèòíèê ÔÊ «Çåíèò». |
| Nositelj prava | Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Orijentacija kadra | Normalno |
| Vodoravna razlučivost | 300 dpi |
| Okomita razlučivost | 300 dpi |
| Korišteni softver | Adobe Photoshop Lightroom 5.7 (Windows) |
| Datum posljednje promjene datoteke | 01:22, 28. veljače 2015. |
| Program ekspozicije | Prioritet dijafragme |
| Inačica Exifa | 2.3 |
| Datum i vrijeme digitalizacije | 21:23, 26. veljače 2015. |
| Brzina zatvarača | 9,965784 |
| Otvor | 4,970854 |
| Kompenzacija ekspozicije | 0 |
| Minimalni broj dijafragme | 4 APEX (f/4) |
| Režim mjerača vremena | Matrični |
| Bljeskalica | Bez upotrebe bljeskalice, bljeskalica ručno isključena |
| Dio sekunde u kojem je fotografirano | 22 |
| Dio sekunde u kojem je digitalizirano | 22 |
| Kolor prostor | sRGB |
| Vodoravna razlučivost žarišne ravnine | 1.440 |
| Okomita razlučivost žarišne ravnine | 1.440 |
| Jedinica razlučivosti žarišne ravnine | 3 |
| Dodatna obrada slike | Normalni proces |
| Režim izbora ekspozicije | Automatski |
| Balans bijele | Automatski |
| Tip scene na snimci | Standardno |
| Jedinstveni identifikator slike | A8887FDBA4ED42D495EBCD0E34D8676A |
| IIM inačica | 3 |
| Prikazani grad | Ñàíêò-Ïåòåðáóðã |
| Prikazana zemlja | Ðîññèÿ |
| Kôd za prikazanu zemlju | RUS |
| Kratki naslov | Ëèãà Åâðîïû ÓÅÔÀ, 1/16 ôèíàëà, «Çåíèò» — ÏÑÂ |
| Kategorija | Ñïîðò |
| Dopunske kategorije |
|
| Ključne riječi |
|
| Pripisivanje/Pružatelj | Âÿ÷åñëàâ Åâäîêèìîâ/ ÔÊ «Çåíèò» |
| Izvor | Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Pisac | Åâãåíèé Àñìîëîâ |
| Naslov | Ëèãà Åâðîïû ÓÅÔÀ, 1/16 ôèíàëà, «Çåíèò» — ÏÑÂ |
| Posebne upute | Êîïèðàéò 1925-2015, Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò». Âñå ïðàâà íà èëëþñòðàöèè, âêëþ÷àÿ ôîòîãðàôèè, ðàçìåùåííûå íà ñàéòå fc-zenit.ru è mediastore.fc-zenit.ru, îõðàíÿþòñÿ â ñîîòâåòñòâèè ñ çàêîíîäàòåëüñòâîì ÐÔ, â òîì ÷èñëå, îá àâòîðñêîì ïðàâå è ñìåæíûõ ïðàâàõ. ÇÀÎ «Ôóòáîëüíûé êëóá «Çåíèò» |
| Izvorni prijenos kôda lokacije | PZ_005336_evdo_as |
| Žurnost | Normalno (5) |
| Prikazana podlokacija grada | ñòàäèîí «Ïåòðîâñêèé» |
| Serijski broj kamere | 053011002792 |
| Korišteni objektiv | EF70-200mm f/2.8L IS II USM +1.4x |
| Datum posljednje promjene metapodataka | 01:32, 27. veljače 2015. |
| Oznaka | Winner alt |
| Ocjena (od 5) | 0 |
| Jedinstveni ID izvornog dokumenta | 8C99DC2F614E60AB3894EC8195D1BAC6 |
| Status autorskog prava | Zaštićeno autorskim pravom |
| Podaci za kontakt | photo@fc-zenit.ru
www.mediastore.fc-zenit.ru; www.fc-zenit.ru FC Zenit, 16 Dobrolubova St., St. Petersburg, 191014, Russia St. Petersburg, , 191014 Russia |
| Prikazana osoba |
|