Volkswagen New Beetle
Izvor: Hrvatska internetska enciklopedija
| Volkswagen | |
|---|---|
| New Beetle | |
| Proizvođač: | Volkswagen |
| Proizvodnja: | 1998 – danas |
| Dužina: | 4.129–4.148 mm |
| Širina: | 1.721 mm |
| Visina: | 1.498 mm |
| Masa: | {{{Masa}}} kg |
| Prethodnik: | Volkswagen Buba |
| Nasljednik: | nema |
| Slični modeli: | Fiat 500 |
Volkswagen New Beetle je automobil iz njemačke marke Volkswagen i proizvodi se od 1998. godine. Facelifting je bio 2003. godine.
Od 2003. godine New Beetle postoji kao kabriolet.
Facelifting kabrioleta
- PREUSMJERI Predložak:Volkswagenovi modeli
Pogreška pri izradbi sličice: Spremanje smanjene slike ("thumbnail") na ponuđenu mjesto nije moguće.
Nedovršeni članak Volkswagen New Beetle koji govori o automobilima treba dopuniti. Dopunite ga prema pravilima uređivanja Hrvatske internetske enciklopedije.